Skurcze jelit i żołądka przy nerwicy

Witam. Chiałbym przedstawić mój problem, otóż mam 21 lat i któregoś razu złapała mnie nerwica, powoli puszcza, ale zauważyłem, że przez nią mam też chyba skurcze jelit, bądź żołądka, a przy próbowaniu wyciśnięcia kału poleciała krew. Używałem czopków na hemoroidy i problem zaczął mijać, lecz czuje, że jeszcze mnie to trzyma i dziś też zauważyłem krew jak próbowałem wycisnąć stolca.

Witam,

w przypadku takiej przypadłości niezwłocznie powinien Pan skonsultować się ze specjalistą np. lekarzem rodzinnym, który wypisze odpowiednie leki, a następnie da skierowanie na dalsze specjalistyczne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk

Konieczna jest konsultacja internisty a nawet proktologa. Co do "nerwicy", to może ona być przyczyną nasilenia już istniejących chorób. Zaparcia nawykowe? Proponuję nie uprawiać samoleczenia lecz poddać się diagnostyce.