Skurcze łydki po operacjach kręgosłupa

Witam Jestem po 3 operacjach kregoslupa na poziomie L5 S1. Miesiac temu dostalam epidural w biodrowo krzyzowy staw. Od tamtej pory mam co druga lub trzecia noc skurcz lydki. Z tego co kojaze rwa kulszowa przebiega od posladka do stopy. Ja mam tylko skurcz lydki. Czy to moze miec cos wspolnego z ostatnim zastrzykiem lub problemem z L5?

Lek. Tomasz Budlewski

niewykluczone, ale moga to byc tez zaburzenia elektrolitowe. Proszę zakupic magez i przyjmowac.