Skurcze mięśni brzucha i plamienie 2 tygodnie po miesiączce

jestem 2 tyg po miesiaczce,pare dni w brzuchu mam skurcze i jakby cos poruszalo sie w srodku,dzis zaczelam plamic.Jestem 5 mscy po cesarskim cieciu,czy to po prostu perstaltyka jelit czy inna przyczyna,dziwne to uczucie jakby cos napinalo od srodka..U ginekol bylam 6 tyg po porodzie,tabletki anty wypisal(azalia)i po dwoch tyg dostalam okres a brzuch malo nie pekl z bolu,odstawilam tablety i okres w maire regularny,tylko teraz tak dziwnie i te ruchy dziwne takie,prosze o jakas opinie,dziekuje

Jeżeli mamy pewność że nie jest Pani w ciąży to można sądzić że powracająca regularność cykli a za tym owulacje mogą na początku dawać bardziej burzliwe objawy niż przed ciążą. Zobaczymy jak będzie wyglądał okres okołoowulacyjny w następnym cyklu. Jeżeli podobnie proszę wykonać usg u ginekologa.