Skurcze mięśni i ścięgen w ręce i nodze

Witam. mam problem ze skurczami mięśni i ścięgien w ręce i nodze, zawsze tylko po lewej stronie ciała. Są bardzo bolesne i częste. zażywanie magnezu i potasu nie przynosi poprawy. Jaka może być tego przyczyna i jak mogę to zwalczyć?

Witam! Tego typu objawy mogą wynikać z istnienia szeregu przyczyn neurologicznych. Przede wszystkim należy poszukiwać więc ich przyczyny. Proszę zgłosić się do specjalisty neurologa, który będzie miał możliwość przeprowadzenia pełnego badania klinicznego.