Skurcze mięśni ramienia i mrowienie palców a przepuklina przełykowa

Niedawno zdiagnozowano u mnie przepukline przelykowa. Od tygodnia zaczely mi sie skurcze miesni prawego ramienia oraz mrowienie palcow u prawej reki. Moj gastrolog przepisal mi Duspatalin retard ale jakos nie widze poprawy bo skurcze nadal sa i nie ustapily nawet na troche. Jakie moga byc przyczyny tych skurczow i co mozna na nie poradzic? Z gory dziekuje za pomoc.

"zdiagnozowano u mnie przepukline przelykowa. LECZYĆ U GASTROLOGA: LEKI ZOBOJĘTNIAJĄCE IPP< DOBRA LEKKA DIETA< REGHUL POSIŁKI

Bez związku z żołądkiem NOWA DOLEGLIWOŚĆ, raczej związana z wysiłkiem, szarpnieciem zwyrodnieniem , dyskopatią kręgosłupa szyjnego!
" Od tygodnia zaczely mi sie skurcze miesni prawego ramienia oraz mrowienie palcow u prawej reki."
RTG kręg C, kontrola elektrolitów Na K Ca Mg. Nie forsować fizycznie kończyn górnych! nawet na siłowni!
Pozdrawiam