Skurcze na tle nerwowym oraz uczucie niepokoju

witam serdecznie mam nerwice wegetatywną najbardziej dokuczja mi dodatkowe skurcze na tle nerwowym i uczucie niepokoju od dwóch lat biorę elicea 5 mg ale co jakieć dwa tygodnie nadal mam napady kołatania i niepokoju jak moge poradzić sobie z nimi biore też nedal rano połowe przeszłam psychoterapie czy lek moze jest za słaby czy to normalne ze te objawy będa wystepować nadmienie ze inne objawy ustały i czuje poprawe dużą po tych tabletkach tylko te kołatania i wtedy bardzo się boje

Warto kontynuować psychoterapię, szczególnie jesli niektóre objawy się utrzymują. Psychoterapia jest często procesem długotrwałym. Byc może jakies obszary i emocje sa jeszcze nie przepracowane albo nadal wymagaja zmiany? Zachecam do cierpliwości i dalszej pracy nad sobą.

Witam serdecznie,
Opisuje Pani dolegliwości, które są uciążliwe. W jakiś sposób utrudniają prawidłowe funkcjonowanie na co dzień. Warto byłoby zaczerpnąć pomocy psychologa. Dzięki psychoterapii ma Pani możliwość głębszego poznania problemu i uporania się z nim na tyle, by nie ograniczał.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska