Skurcze nóg u 28-latki

Dzień dobry, Od dłuższego czasu mam skurcze nóg. Jednak nie są to skurcze samoistne, występują wyłącznie jak napnę nogi (głównie łydki), najczęściej przed zaśnięciem. Zażywanie magnezu, potasu nie pomaga. Skąd mogą wynikać tego typu skurcze i jak się ich pozbyć? Czy powinienem się nimi przejmować?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć . proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.