Skurcze w 30. tygodniu ciąży

Witam. Jeatem w 30 tygodniu ciaży. Tydzień temu wyszlam ze szpitala. Trafiłam tam na 6 dni ze skurczami i bólami. Skurcze były słabe ale częste. Szyjka ma 32mm. Biorę luteinę, nospe i magnez. Zrezygnowałam z ćwiczeń. Dziecko waży 1100g, dostałam sterydy na rozwój płuc. Niestety po powrocie do codziennych zajęć (sprzatanie, gotowanie, zajmowanie się dziećmi) skurcze wróciły. Póki co są słabe. Czy jest szansa ze urodze w terminie czy raczej bedzie to wczesniak skoro skurcze wrocily?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa ponownie. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.