Skurcze w 38. tygodniu ciąży

czy lada dzien urodze to 38 tc ?Dzisiaj w nocy strasznie mnie bolalo tam na dole w kroczu w pachwinach bol pulsowal do kregoslupa takie bole krzyzowe i az przez uda przechodzily skurcze nog a maly ruszal sie jak zwariowany co chwile cislo na pecherz nawet jak robilam siku to bolalo strasznie przez ten bol nie moglam spac nawet jak chodzilam to nic nie przechodzilo dzis tez jest bol w dole i co chwile lapia skurcze nog

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do szpitala położniczego. Bardzo możliwe, że to skurcze przepowiadające, a poród już niebawem...