Skurcze w okolicy brzucha po operacji przepukliny pachwinowej

Witam.2 tygodnie temu zostalam poddana operacji przepukliny pachwinowej z uzyciem siatki.Okolo tydzien temu zaczely sie ostrze skurcze w okolicy brzucha.Nigdy sie to wczesniej nie zdarzylo.Bol ustepuje jak cos zjem. W dzien jest ok. W nocy budze sie od 1 do 3 razy. W ciagu dnia jem normalnie, nie glodze sie. Prosze o pomoc.

Szanowna Pani,
wydaje się, że te dolegliwości nie są związane z przebytą operacją. W razie wątpliwości proszę skontaktować się z operującym Panią chirurgiem
Pozdrawiam
dr R.Anielski

Jak wyobraża sobie Pani moją pomoc przez internet - na odległość?! Ja nie jestem Zbigniew Nowak z Podkowy Leśnej!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO OPERATORA!!! zż