Skurcze w okolicy pępka podczas jedzenia i picia

Mam 19 lat wczoraj byłem w szpitalu na pogotowiu ponieważ bolał mnie brzuch. Podczas jedzenia i picia łapią mnie skurcze u okolicach pempka i pod pempkiem po prawej stronie. Lekarz zapisał mi no-spe forte i lakcid. Nic mi nie powiedział tylko kazał przez pare dni mieć diete. Nie mam biegunki, ani apetytu oraz nie moge pozbyc sie gazów. Moje pytanie brzmi czy jak nie mam biegunki to czy mam zarzywać ten lakcid i co może ni byc ?

Witam. Objawy są wynikiem czynnosciowych zaburzeń pracy jelit powstałych prawdopodobnie w wyniku błędy dietetycznego. Prosze postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.