Skurcze w rękach i ból kończyn

Mam bóle nóg i rąk, biorę tabletki na serce i cholesterol, mam kurcze rąk! ból rąk tak że nie mogę trzymać telefonu komórkowego długo. łapią mnie kurcze przedramienia i to bolesne! Jak jem to mam ból karku, męczy mnie to. Nie mogę się ogolić bo ręce mnie bolą, ale to jest taki dziwny ból. Jak idę to 50 m i tyle bo nogi mi całe bolą i sztywnieją, mrowienie, mam 49 lat, Tak że proszę o pomoc.Nawet jak piszę to teraz muszę robić przerwy, bo ręka boli Rafał Zarębski.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy najprawdopodobniej mają podłoże naczyniowe. Ponieważ konieczna jest dokładniejsza diagnostyka proszę skonsultować się ze specjalistą angiologiem lub chirurgiem naczyniowym.