Skurcze z prawej strony podbrzusza

od 1,5 roku miałem kilka razy skurcze z prawej strony podbrzusza a nieraz jest to silny ból całego podbrzusza ale też zaczyna sie od prawej strony. ,ciągłe gazy .Przy bólach zadne leki typu nospa nie pomagają.2 lata temu miałem robiona gastroskopie stwierdzono tylko heliktobakterie na którą dostałem leki.Jestem osobą dość nerwową .,dbajacą o dietę.Mieszkam w Irlandii i tutejsza służba zdrowia nie bardzo może mi pomóc.Proszę podpowiedzieć mi jak mogę sobie pomóc.dziękuje

Witam. Rozumiem że badanie USG nic nie wykazało. Zakładam że ma Pani problem z udaniem się do GP w Irlandii albo lekarza rodzinnego w Polsce. W takiej sytuacji proponuję testowo spróbować przyjąć któryś z preparatów zawierających omeprazole albo pantoprazole (w Polsce dostępne bez recepty) w trakcie występowania objawów. Jeśli przyniosą ulgę zalecam powtórzyć gastroskopię