Skurcze żołądka, piekący ból i ssanie w żołądku

Witam. Mam skurcze zoladka od dwuch dni. Nie raz sa regularne. Bol jest piekący, palący, często towarzyszy mu ssanie w żołądku, do którego czasami dochodzą skurcze żołądka.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w opisie nie zawarła Pani pytania do które mógłbym się odnieść. Proponuję udać się z tymi objawami do gastroenterologa, który na podstawie badania będzie mógł określić np konieczność wykonania gastroskopii . Pozdrawiam