Skurczowa bolesność jelit u 19-letniej osoby

Od jakiś dwóch tygodni borykam się z codziennym skurczowym bólem jelit. Ból czasami jest nie do zniesienia: czuje jakby wszystkie gazy przesuwaly się w jelitach. Jakby coś je gniotlo. Nie raz ból jelit promieniuje na cały brzuch zmienia sie wtedy w klucie. Przechodzi po wyproznieniu się. Zazwyczaj są to biegunki. Czasami ból występuje tylko po lewej stronie podbrzusza. Często towarzyszy temu uczucie głodu którego nie da się zaspokoić. Co to może być? Boję się że coś poważnego.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie jestem w stanie nic stwierdzić. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.