Skurczowe bóle brzucha i zaparcia na przemian z luźnymi stolcami

Skurczowe bóle brzucha , zaparcia na przemian z luźnym stolcem , moje problemy zaczęły się w polowie marca , byłem w szpitalu , robiłem badania prywatnie wyniki nic nie wykazały , brałem leki na zatrzymanie soków żąłdkowych i debridat , nic nie pomogły nadal mam skurczę pod żebrami z lewej i czasami z prawej strony i biegunki na przemian z zaparciami , nie wiem co mi jest boje się że mam jakieś zapalanie albo raka . Proszę o pomoc bo już popadłem w depresje , mam też mdłości zgage gazy POMOCY

Witam,
w przypadku zaburzeń nerwicowych żołądek jest jednym z organów najczęściej dających o sobie znać.Proszę spróbować kontaktu z terapeutą,który pomoże Panu w ogólnym wyciszeniu się a także wyrażeniu emocji,które na razie wyrażane są poprzez bół fizyczny/żołądek/.jak widać,są to emocje sprzeczne wzajemnie ,powodujące tym samym nadmierne napięcia i rozluznienia.
Pozdrawiam i zachęcam

Witam Pana Serdecznie,

Z tego, co Pan napisał , zgodnie z opinią lekarzy, wyniki są dobre.

Moim zdaniem są to skurcze i objawy nerwicowo-napięciowe.
Nie wiem, jaki tryb życia Pan prowadzi- być może na tyle stresowy, że przewlekłe napięcia powodują opisane przez Pana skurcze i objawy bólowe.

Zachęcam Pana do wizyty u psychologa- warto to skonsultować.
Skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego otrzyma Pan od lekarza pierwszego kontaktu.

Życzę Panu, żeby się wyjaśniło.