Skuteczna depilacja wąsika u brunetki

Dzień dobry:)Co Państwo polecicie mi na wąsik? Jestem brunetką. Próbowałam lasera ale to na nic( 8zabiegów). I zasatniawiam się nad kosmetyczką, depilacją woskiem. czego moge się spodziewać po takim zabiegu? Czy pewne jest że nie będa one ciemniejsze i grubsze? bardzo proszę o radę:) pozdrawiam

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
jeśli seria usuwania włosów składa się aż z 8 zabiegów, podejrzewam że nie mówimy o laserze, a o zabiegu z użyciem sprzętu IPL, co faktycznie nie zawsze jest skuteczne. Tym bardziej, jeśli przy Pani ciemnych włosach jest też ciemniejsza karnacja - IPL działa najlepiej w zestawieniu ciemne włosy+jasna skóra.
Polecam udanie się do gabinetu, gdzie wykonywane są faktycznie zabiegi laserowe (np Mediostar), bądź depilacje: pastą cukrową bądź z użyciem systemu Epil Free.
Tak, jest pewne że włoski nie będą odrastać ciemniejsze i grubsze.