Skuteczne ćwiczenia na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha dla 16-latki, która waży 43 kg

Mam 16 lat i ważę43kg, jestem niska mam 154. Schudłam trochę ale mam większy brzuch bardzo chciałabym mieć płaski, uda też nie są idealne W roku szkolnym plywam 1h w tygodniu, teraz w wakacje staram się jeździć na rowerze codziennie ok.40min Szukałam wiele ćwiczeń ale nie moge nic znaleźć ponieważ jest tego tak dużo a koleżanką poleciła mi tą stronę. Czytałam,że A6W działa na brzuch ale PŁASKI i jest tylko na wyrobienie mięśni Jakie są najskuteczniejsze ćwiczenia na "pozbycie sie brzucha"

Witam. Jesteś szczupłą osobą, dlatego dalsza utarta masy ciała nie jest dla Ciebie wskazana. Oczywiście cały czas powinnaś stosować się do prawidłowych zasad żywienia i odpowiednio często ćwiczyć. To pozwoli Ci wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie a także pozbyć się tkanki tłuszczowej np. z okolic brzucha. Pamiętaj jednak, że każdy ma inną budowę ciała i być może fizjologicznie Twój brzuch nie jest płaski jak deska - może np. lekko odstawać, ale niekoniecznie z przyczyny nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Rower to bardzo dobry rodzaj aktywności fizycznej na brzuch i nie tylko, dodaj do niego ćwiczenia siłowe. Polecam Ci przeanalizowanie i zastosowanie się do porad zawartych w artykule http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch
Pozdrawiam.