Skuteczne leczenie łupieżu

Witam mam problem z łupieżem co jakiś czas mi się pojawia używam różnych szamponów. Dodam jeszcze ze wychodzą mi na czole kolo włosów czerwone plamy są taki kilka dni i znika. Może jest jakiś skuteczny lek na to?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Nie można ze 100% pewnością potwierdzić, że jest to zwykły łupież.