Skuteczne leczenie pryszczy pojawiających się na głowie

Jak zwalczyć pryszcze na głowie, które pojawiają się od wielu miesięcy np. na moim czole.

Witam,

łojotokowe zapalenie skóry.

1. selsun blue oraz mediket ictamo
2. flukofast 50 mg 1x1 przez 28 dni
3. izotretynoina 5-20 mg /dobę

Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl