Skuteczne leczenie zajadów

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z zajadami stosowałam już różne maści i nic nie pomaga co chwila jak je zaleczę odnawiają sie co robić? nigdy wcześniej nie miałam takich problemów

WITAM
Przyczyny zajadów mogą być różne np:
brak wit B2 i żelaza, alergia na nikiel lub fluor, cukrzyca, patogenna flora jamy ustnej, preparaty stosowane przy leczeniu trądziku, sterydy, radziłabym zrobić morfologię krwi kontrolnie.
Poza tym można zastosować suplementację B kompleks, wzbogacić dietę o produkty zawierające żelazo.Może uczulenie na pastę do zębów lub fluor.
W razie pytań proszę o kontakt dobradieta@interia.pl
Pozdrawiam