Skuteczne leki bez recepty na grzybicę pochwy

Witam, Od dawna zmagam się z grzybicą pochwy. Ginekolog zalecił mi kurację maścią clotrimazolum i globulkami, co niestety zawiodło. Otrzymałam kolejne leki na receptę, które jedynie nasiliły uporczywy świąd i pieczenie. Co zrobić w tej sytuacji? Czy istnieją skuteczne leki bez recepty? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

W tej sytuacji wydaje się słuszne wykonać posiew i antybiogram aby odpowiednio dobrać antybiotyk.

Pozdrawiam.