Skuteczne sposoby na pozbycie się wszawicy z długich włosów

Bardzo proszę o pomoc córka przyniosła wszy że szkoły ma bardzo długie włosy mykam jej głowę wczoraj 2 razy Delacetem i dziś 2 razy pipi i raz Delacetem wypadają martwe wszy ale i takie co strzelają czyli chyba żywe czym się tego pozbyć? Mam jeszcze 2 córki i boję się że się zaraża czytałam coś o occie lub nafta czy to skuteczne?? Proszę pomocy

należy kilkakrotnie powtarzać zabiegi, także z octem i naftą kosmetyczną /jest do nabycia w aptekach\, nie ma przykrego zapachu i wzmacnia włosy.
Pozdrawiam LP