Skuteczne środki na nieprzyjemny zapach stóp

witam,mój problem to -mówiąc delikatnie niezbyt ładnie pachnące stopy.Stosuję różne środki,ale efekty są mizerne.Co stosowac bo wstyd mi zdejmowac buty.pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeśli nie pomogły powszechnie dostępne środki proponowałabym wizytę u dermatologa. W bardzo wielu przypadkach problem wzmożonej potliwości stóp wiąże się bowiem z infekcją grzybiczą.