Skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia

Jeśli miałam już jakieś 8zabiegów z terapii laserowej na włsoki i nie pomogły to jak mogę je likwidować, można np co miesiąc chodzić do kosmetyczki i za pmocą wosku je usuwać?/ sa jeszcze jakieś inne metody??

Witam, czy zabiegi były wykonywane laserem, czy IPL? Jeśli IPL, proponuję skorzystać z usług gabinetu dysponującym laserem. Jak najbardziej, można korzystać z zabiegu woskowania co miesiąc. Jest to jedna z najskuteczniejszych ( i dających efekt na długo- bo właśnie ok miesiąca) metod.
Pozdrawiam.