Skuteczność laserowej depilacji wąsika

Witam, wykonuje depilacje laserowa (wasik) laser vectus, wlosy sa koloru brazowego karnacja bardzo jasna, przez golenie sa mocniejsze. Czy efekt w tym miejscu jest trwaly tzn czy nie odrosna po pol roku? A czy nawet jesli, to beda mniej widoczne i delikatniejsze?

Bardzo dobry efekt przy depilacji laserowej mamy wtedy gdy wykonamy serie zabiegów w odpowiednich odstępach czasu. Oczywiście najkorzystniej jest mieć ciemne, wręcz czarne włoski wówczas mam satysfakcje gwarantowaną. Jednak warto wcześniej skonsultować się z osobą wykonującą zabieg o możliwym efekcie pod względem tego jakie mamy włoski.