Skuteczny sposób na usunięcie zaskórników

Witam, mam pytanie czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się zaskórników. Nadmienię, że mam tłustą cerę. Próbowałam różnych kremów i peelingów, niestety bezskutecznie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli kosmetyki apteczne dedykowane skórze problematycznej i domowa pielęgnacja nie wystarczają, proponuję zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Osobiście polecam serię peelingów karbonowych, które świetnie oczyszczają skórę, likwidują poszerzone pory i aktywne zmiany trądzikowe.

Witam.
Czy stosowała Pani mieszanki kwasów z retinolem, np. peeling PCA? Z reguły jest to bardzo skuteczny zabieg, ale musi być do tego odpowiednia pielęgnacja domowa. Jeżeli to okaże się nieskuteczne, proszę pomyśleć o peelingu laserowym.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska