Skuteczny syrop na kaszel dla 3,5-latka

Mój 3,5 letni syn przechodzi właśnie grype lekarz przepisał antybiotyk. Clemastin i buajazyl nie przepisał żadnego syropu od kaszlu. Od piątku moje dziecko leży plackiem w łóżku ma caly czas gorączkę do tego kaszel i to bardzo męczący. Mam pyt jaki skuteczny jest syrop od kaszlu ? Dodam ze kaszel jest bardzo duszący i raczej suchy

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują proszę ponownie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.