Skutki długotrwałego przyjmowania leku Oc-35

Mam prawie 25 lat i od 5 lat biorę pigułki, aktualnie od 8 miesięcy jest to oc 35, czyli silniejszy środek. Jak długo mogę go jeszcze przyjmować? Czy po tak długim czasie przyjmowania tabletek powinnam zrobić sobie przerwę, jesli tak to jak długą i jakie skutki uboczne mogą mnie czekać? Nadmienię, iż oc 35 przyjmuję ze względu na podejrzenie łysienia androgenowego. Pozdrawiam, Smutna

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

tak długo aż objawy nie ustąpią, działania niepożądane ma Pani rozpisane na ulotce. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.