Skutki natychmiastowego odstawienie leku Doxepin

witam, od lipca bralem doxepin poczatkowo w malych dawkach a puzniej w coraz wiekrzych az bralem 3xpo50mg i czym wiecej bralem to bardziej stawalem sie nerwowy i placzliwy oraz myslalem o skonczeniu z soba bo sadzilem ze juz nikomu niejestem potrzebny i odstawilem go chce zapytac jakie moga byc skutki natychmiastowego odstawienia leku

Witam serdecznie,
Najczęstszymi objawami wynikającymi z nagłego odstawienia leków z tej grupy jest niepokój, lęk oraz problemy ze snem. Pamiętaj jednak, takich leków nie należy odstawiać samodzielnie - zawsze powinno się to robić według zaleceń lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam