Skutki palenia papierosów do 24. tygodnia ciąży

Witam. Jestem w 24 tygodniu ciazy i dopiero rzucilam palenie poniewaz dowiedzialam sie od swojego ginekologa ze mam slabe krazenie krwi w macicy i moze to grozic mala masa urodzeniowa mojego dziecka. Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat czego musze unikac i co moge zrobic zeby poprawic to krazenie, jakie skutki moga byc u mojego dziecka

Lek. Tomasz Budlewski

Palenie papierosów w ciąży? proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże.