Skutki stosowania preparatu Andepin

WITAM bralem od 7 dni andepin ale poczulem sie dziwnie az wyladowalem na izbie przyjec gdzie zostalem nawodniony i poczulem sie troche lepiej ,czulem wtedy pustke w glowie to normalne,jednak poczulem tak jak bym nie mial organow wewnetrznych a mianowicie w klatce piersiowej nic nie czuje i jak lykam tez nie czuje polkniecia i postanowilem wczoraj odrzucic i caly czas czuje taka pustke w jak lykam i w klatce tak jak bym mial brak czucia ile to moze trwac?boje sie a wiz u psychiat mam za tydzien

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto przyspieszyć wizytę u psychiatry. Po przebadaniu możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.