Skutki uboczne działania Pryligy 60mg

Witam Lekarz przepisał mi Pryligy i powiedział ze jeżeli zacznie działać mam przyjść po więcej. Zaczęło działać ale mam pytanie czy biorąc podwójna dawkę czyli 60mg zadziała lepiej bądź może spowodować jakieś niepożądane skutki uboczne? Dawka 30mg nie wywołała żadnych skutków ubocznych.

Witam. Zwiększenie dawki powinno poprawić profil działania preparatu, może przyczynić się jednak do powstania pewnych działań niepożądanych (spadki ciśnienia krwi, bóle głowy).