Skutki uboczne leków Escitalopram Actavis i Trittico

Witam. od 4 dni biore Escitalopram Actavis w dawce pol tabletki i Trittico 1/3 tabletki. nerwy opadly, stres ze mnie opadl. checie do zycia wrocily... ale.. skutki uboczne bole glowy, nudnosci, strasznie mi jest nie dobrze a na dodatek brak apetytu.. czy ja mam brac dalej ten lek? niby pomaga ale skutki uboczne sa straszne prosze o pomoc. pozdrawiam

Proszę spróbować jeszcze wytrzymać. Te objawy mogą ustąpić po kilku kolejnych dniach. Jeśli będą się utrzymywać, proszę skonsultować się z lekarzem, ale przypuszczam, że winowajcą jest przede wszystkim escitalopram. Trittico raczej takich objawów nie wywołuje.