Skutki uboczne leku Fam Pyra

Dzień dobry, czy lek FAM PYRA może zaszkodzić tak, że po jego zastosowaniu i następującej potem przerwie (ze względów finansowych), stan pacjenta (jego chodzenie) pogorszy się nawet bardziej? Bo mózg się rozleniwi i nie będzie pracować jak choćby dotychczas, tj. przed zastosowaniem leku Fam Pyre?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest to przewidzieć, zasadą jest że jeżeli w czasie stosowania leku nastąpi pogorszenie pod względem ruchowym konieczna jest ponowna wizyta u lekarza neurologa celem oceny wskazań do jego przyjmowania. Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.