Skutki uboczne leku na depresję

Ile trzeba czekać aż miną skutki uboczne leku Reboksetyna czy np.przyśpieszone tętno będzie się utrzymywało przez cały okres leczenia bo mam ochotę znów uprawiać sport tj.bieganie i pływanie.Czy po tym leku spada kondycja?Mięśnie będą rosnąć tak dobrze jak przed braniem?Mam do tego brać też Escitalopram.Ze skutkami ubocznymi będę musiał się długo zmagać bo jeśli tak to nie mam zamiaru łykać tych psychotropów co powodują pocenie,tycie,osłabienie i masę przeróżnych skutków ubocznych.

Jeżeli objawy były nasilone, trudno będzie bez leczenia uprawiać sport.
Jeżeli leki są rzeczywiście źle tolerowane, lekarz powinien dobrać takie, które nie spowodują objawów ubocznych.