Valsacor i skutki uboczne jego stosowania

Witam serdecznie. Mam takie pytanie, od około jednego roku biorę lek Co-Valsacor 160/25, pojawiło się u mnie dużo działań ubocznych podanych w ulotce. Mam pytanie czy mogę spokojnie odstawić ten lek i wrócić do Polprilu 5 miligramów dwa razy dziennie. Wychodzi na to, że dla mnie lek Valsacor działa negatywnie i powinnam zażywać inne leki, chyba że może miałam dobrana złą dawkę. Czy ktoś może zna takie przypadki, kiedy występowało tak dużo skutków ubocznych tego leku, co w takich sytuacjach można zrobić, czy jedynym wyjściem jest rzeczywiście odstawienie go i powrót do poprzedniego leku? Czy to możliwe, że lek Valsacor jest aż tak szkodliwy na inne narządy? I jak wygląda kwestia ceny, czy Valsacor jest tańszy czy może droższy od swoich zamienników. Z góry dziękuję za pomoc, czekam na odpowiedź. Pozdrawiam, Elżbieta.

Witam,
proszę skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym celem modyfikacji leczenia.
Modyfikacja jest jak najbardziej możliwa, ale musi być zalecona przez lekarza.
pozdrawiam