Skutki uboczne po tabletkach Naraya

Mam takie pytanie odnośnie do Tabletek Nareya, to jest zamienik Tenia . Niestety, mam dziwny objaw, który już występuje drugi dzień zaczęło się po przyjęciu 8tabletki i objaw jest taki, że wogule nie czuje głowy, a najgorsze jest to, że mam przy tym dziwny atak, który występuje nie zależnie od godziny. Atak jest naprawdę dziwny, bo nie czuje prawej ręki i nóg, więc dziwnie chodzę, bo nie czuje mięśni nóg jak odpocznę na ławce i po jakiś czasie ustępuje ten atak, ale też zdążą mi się uderzenia. Uderzenia gorąca i, wtedy atak jest silny, że muszę dużej odpocząć. Z początku myślałam, że jestem w ciąży, ale badanie z moczu i krwi pokazało, że nie, więc ciążę wykluczam i zastanawiam się co jest nie tak moje podejrzenie jest, że przystawka w mózgu źle działa. Proszę o pomoc do lekarza mam dopiero pod koniec miesiąca. Czasem ataki są nie do wytrzymania.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie jest w stanie Pani skonsultować się z lekarzem, proszę odstawić lek. Nie mogę poradzić nic więcej, ponieważ nie mam możliwości badania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski