Skutki uboczne powiększania ust

Pytam o powiększanie ust koktajlami do mezoterapii bo kosmetyczka mi poleciła. A mogą być jakieś skutki uboczne po wstrzyknięciu w usta tych koktajli?

Szanowna Pani
Pierwszą sprawą na którą chciałabym zwrócić uwagę jest fakt, że kosmetyczka , kosmetolog nie mają uprawnień do przeprowadzania zabiegów z przerwaniem ciągłości tkanek, czyli np do mezoterapii czy powiększania ust bez nadzoru lekarza. Kłopoty się zaczynają wówczas, gdy wystąpi jakieś powikłanie, wówczas koneiczna jest wiedza lekarska. Kosmetyczka jej nie ma i nie pomoże w takiej sytuacji.
Drugą sprawą jest to, ze firmy, które dystrybuują ZAREJESTROWANE produkty do tych zabiegów, nie sprzedają ich kosmetyczkom czyli bardzo możliwe, ze zabieg będzie wykonany produktem nieprzeznaczonym do wstrzyknięć tylko do stosowania zewnętrznego!!
A teraz odpowiadając na Pani pytanie: Można podc produkt do mezoterapii w usta- efektem będzie regeneracja, nawilżenie i krótkotrwale ich powiększenie. Produkt taki jest miękki i szybko się wchłania.

Witam,

jeżeli zabieg będzie poprzedzony odpowiednią dezynfekcją - to domniemam że nie. Oczywiście będzie to zabieg rewitalizujący a nie powiększający usta co oznacza, że skóra będzie bardziej nawilżona, wygładzona, etc a tkanka pozostanie niepowiększona.

Z pozdrowieniami

Najlepiej zabieg powiększaniu ust wykonać u bardzo doświadczonego certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Skutkiem ubocznym źle wykonanego zabiegu mogą być nierówności, grudki spowodowane zbyt płytkim podaniem kwasu hialuronowego. Po samym zabiegu występuje obrzęk który utrzymuje się 2-3 dni i wyczuwalne sa grudki pod skórą, które nalezy rozmasowywać.

Po mezoterapii nie uzyskamy efektu powiekszenia ust. Do tego celu służą wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego - sprawdzone, bezpieczne, z odpowiednimi certyfikatami. Jesli zalezy Pani na ładnych, naturalnych ustach bez powikłań po zbaiegu zalecam wykonanie tej procedury u doświadczonego lekarza zajmujacego się medycyna estetyczną.