Skutki uboczne preparatu Asertin

dzien dobry czy lek asertin w najmniejszej dawce moze naprawde powodowac takie skutki uboczne jak wypisuja ludzie czy to tylko ich wielka wyobraznia

Zgodnie z naszymi obserwacjami klinicznymi i wynikami wiarygodnych badań, sertralina (Asertin) jest przez większość pacjentów dobrze tolerowana, zwłaszcza w najmniejszej dawce, czyli 50 mg. Działania niepożądane zdarzają się, ale zwykle są łagodne lub umiarkowane i mijają w ciągu kilku dni. Jeśli nie ustępują wówczas należy rozważyć przyczyny i wprowadzić odpowiednie korekty farmakologiczne. Być może jest tak, że niekorzystne opinie piszą osoby niezadowolone z leczenia (a to się zdarza przy każdym leku), a osoby zadowolone - nie mają potrzeby pisania w Internecie.