Skutki uboczne stosowania hiszpańskiej muchy w ciąży

Hmm może seksuolog wie coś na ten temat bo nie mogę znaleźć nic w internecie. Hiszpańska mucha , czy faktycznie nie ma żadnych skutków ubocznych ? Jestem na początku ciąży i czasem ją zażywam w niedużych ilościach i nie za często , jak często i w jakich ilościach można ? Nie znalazłam powiązania iż w ciąży jest niedozwolona, jaka prawda czy mogłam zaszkodzić?

Inne postępowanie jest zachowaniem ryzykownym, a nawet nieodpowiedzialnym.
Zaprawdę, okres ciąży to nie czas na pobieranie jakichkolwiek preparatów z sex-shopów!
Bardzo proszę dbać o dziecko i o siebie.
Pozdrawiam. JW, Poznań.