Skutki uboczne stosowania leku Asertin

Witam, Od trzech dni zażywam lek Asertin 50, przez pierwsze dni lekarz polecił stosować 25 mg (pół tabletki) na dzień. Wystąpiły u mnie działania niepożądane tj. koszmary senne, bezsenność,zmęczenie, znaczne obniżenie nastroju, biegunka, silny ból żołądka oraz nudności. Czy objawy niepożądane będą utrzymywać się przez cały czas brania leku czy ustąpią po kilku dniach?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie ustąpią po kilku dniach proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.