Skutki uboczne stosowania leku Fromolid uno

Witam, Mam taki problem, gdyż mój ojciec przyjmował lek fromolid uno na infekcję (tak stwierdził lekarz). Po jakimś czasie zaczęły się halucynacje, kołatanie serca, omamy słuchowe, poty. Teraz natomiast jest taka sytuacja, że ojciec wylądował w zakładzie psychiatrycznym i wydaje mi się, że to właśnie przez ten lek. Najgorsze jest to, że on ten lek przyjmował przez tydzień i nie wiem co mam teraz z tym zrobić. Jak ten syf wypłukać z organizmu? Jak mogę mu pomóc?

Jeśli ojciec jest pod opieka lekarską, warto temu zaufać. Oczywiście należy spotkać się z lekarzem prowadzącym i rzetelnie opowiedzieć historię zachorowania łącznie z zażywanymi lekami. Razem podejmą Państwo decyzję dotycząca najlepszej formy zdrowienia taty.