Skutki uboczne stosowania leku Mokar 150

Dzień dobry. Dostałem lek od mojego lekarza lek to Mokar 150 czy mogę ten lek zażywać mając astmę oskrzelową bo wyczytałem w internecie że coś może się stać po zazyciu innych leków np ibuprofen. Wcześniej miałem anafranil 10 mg i czułem się rewelacyjnie boje się zazywać innego leku, Po anafranilu miałem ogromny spadek libido i brak wypróżnienia się. Jak to jest z tym lekiem jeszcze jak mam astmę. Czy może mi zagrozić ten lek w życiu osobistym, zawodowym itd ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie leki na astme sa przyjmowane? prosze koniecznie udać się do lekarza prowadzacego leczenie poinformawac o wszystkich dolegliwosciach i przyjmowanych lekach, tylko wtedy lekarz bedzie miec pewność co do stosowania lekow.