Skutki uboczne stosowania leku Xetanor

Dobry wieczór! Mam pytanie odnośnie lekarstwa "Xetanor", który przypisał lekarz mojej mamie, czy ten lek jest bezpieczny? Martwię się o nią. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Lek jak wszystskie leki tego typu ma sporo działań niepożądanych, ale jest to lek bezpieczny jeśli stosuje się go wg zaleceń i pod nadzorem lekarza.