Skutki uboczne stosowania nadmiernych ilości ziołowych środków nasennych

Witam, czy zażywając nadmierną ilość ziołowych tabletek nasennych grozi śpiączką lub śmiercią? boje się o koleżankę która powiedziała mi że nie chce już żyć, bo nic jej się w życiu nie udaje. boję się o nią, ale prosiła mnie żebym nikomu nie mówiła o tym, co planuje. proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Jeśli ktoś ma problemy psychiczne, używa ziołowe leki uspakajające i ma myśli samobójcze to poważna sprawa. Koniecznie trzeba pogadać z tą osoba i nakłonić ją do wizyty u psychiatry. Lekami ziołowymi szkody sobie nie zrobi, ale jest tyle innych sposobów.....