Skutki uboczne stosowania suplementu wspomagającego odchudzanie

Witam, rozważam zakup suplementu diety AcaiBerry900, chciałabym się pozbyć kilku kilogramów łącząc je oczywiście ze zrownoważoną dietą oraz wysiłkiem fizycznym, niemniej jednak nigdy wczesniej nie stosowałam tego typu środków i zastanawiam się czy nie będą miały zbyt negatywnego wpływu na moje zdrowie bądź życie. Dodam, że nie cierpię na żadne schorzenia somatyczne. Bardzo proszę o odpowiedź biorąc pod uwagę wyłącznie w/w produkt, ktory zostałby zakupiony wyłącznie u producenta. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dietetyka aby ułożyć dokładny plan odchudzania.