Skutki uboczne zażycia Mefedronu

Witam . Czy po zażyciu mefedronu może coś sie stac brałem 6 razy w ciągu 2,5 miesiecy po prawie jednym gramie nie biorę już 3 miesiace nie ciągnie mnie do tego. Moge mieć jakies skutki uboczne w przyszłosci ? Z góry dziekuje za odpowiedz.

Witam. Do tej pory nie odnotowano skutków ubocznych działania substancji pojawiających się wiele lat od jej zażycia. Proszę jednak pamiętać że jej zażywanie może spowodować wiele skutków ubocznych takich jak wzrost ciśnienia krwi, udary mózgu, halucynacje czy urojenia.