Skutki uboczne zażywania amfetaminy

witam mam znajomego ktory zazywa amfetamine i cos tam jeszcze nie wiem dokladnie bo nigdy nie mialam z tym stycznosci. ma po ty skutki uboczne czyli wykreca mu palce i twarz czy to przejdzie ja przestanie to brac?

Dzień dobry.

Skutki uboczne zażywania środków odurzających, które Pan opisuje, wskazują na ich neurologiczny charakter. Na miejscu Pana znajomego udałbym się do lekarza.

Pozdrawiam.