Skutki uzależnienia od komputera

Jakie skutki zbyt długiego używania komputera?

Żeby uzyskać konkretną odpowiedź warto doprecyzować pytanie.

Witam. Mogą być bardzo różnorodne. Do częstych należą objawy depresyjne, przygnębienie, spadek aktywności, brak zainteresowania światem poza komputerem, drażliwość, zaburzenia snu, trudności w kontaktach społecznych, zaburzenia koncentracji uwagi. Pozdrawiam